آموزشگاه حکیمان

مشاهده سایت آموزشگاه حکیمان

برای شناخته شدن در زمینه کاری خود باید از همکارانتان پیشی بگیرید. در زمینه آموزشی و آموزشگاهی سایت های زیادی وجود دارد و مطرح شدن در این زمینه نیاز به کیفیت و خاص بودن دارد.

سایت آموزشگاهی تیزهوشان حکیمان به سبکی ساده و کاربرپسند توسط شرکت طراحی سایت ره وب طراحی و ساخته شده است. برای طراحی سایت آموزشگاهی به اصول خاصی نیاز است که ره وب در همه ی پروژه های طراحی وب سایت آموزشی خود به آنها پایبند است. از توجه به گرافیک مرتبط با موضوع آموزشگاه گرفته تا قابل استفاده بودن همه قسمت های سایت به بهترین شکل ممکن از این دسته اند.

دپارتمان های مختلف سایت آموزشگاهی حکیمان شامل دپارتمان های هنر، تیزهوشان، علوم پایه، مشاوره، گردش علمی و المپیاد ها می شود که برای هر کدام صفحه اختصاصی در نظر گرفته شده است. در طراحی وب سایت آموزشگاهی افراد باید بتوانند به راحتی جهت ثبت نام و ورود به پنل کاربری خود اقدام کنندف از مطالب آموزشی و پزوهشی استفاده کنند و از کارنامه، تعیین سطح، نتایج و تاریخ امتحانات یا موارد مشابه آن آگاه شوند. با آموزشگاه ارتباط داشته باشند و از خبرهای روز آموزشگاه مطلع شوند. همچنین کار با سایت برای مدیران و محتوا گذاران سایت هم آسان باشد. محیط پویا و آگاهی رسانی و به روز رسانی مناسب یک سایت آموزشگاهی مهمترین نکته در این بخش است.

شماری از نکات مربوط به ساخت این سایت که rahweb به آنها پرداخت است:

استفاده از روش های مناسب برای طراحی سایتی با کیفیت و سریع

داشتن رنگ و لعابی مناسب محیط هنری و تجاری

داشتن صفحات داخلی متعدد و کاربردی

و... می باشد.