آموزش وب و اپلیکیشن

 

امروزه یکی از پرکاربردترین فنون در جهان طراحی سایت و اپلیکیشن می باشد. شما با یادگیری این حرفه نه تنها می توانید برای خودتان سایتی اختصاصی، بدون هزینه و با سلیقه خودتان بسازید، بلکه می توانید به بازار کار آن وارد شوید و درآمد خوبی کسب کنید.

شرکت طراحی سایت ره وب برای افراد علاقه مند به طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن، دوره های آموزشی برگزار می کند. یکی از مهمترین مزایای این دوره ها کاربردی بودن آنهاست. کارآموزان ره وب بدون نیاز به داشتن هیچ گونه دانش خاصی در این زمینه، فراگیری فنون مورد نیاز مانند: گرافیک، طراحی قالب سایت، برنامه نویسی و سئو را از پایه شروع می کنند و با آموزش و راهنمایی های اساتید مجرب این مجموعه به سطح قابل قبولی می رسند. سپس با انجام پروژه های مرتبط زیر نظر اساتید و با پشتیبانی ره وب می توانند به مرور در این کار حرفه ای و متخصص شوند. 

چنانکه یکی از افتخارات ما این است که، هم اکنون پنج نفر از همکاران ما در شرکت طراحی سایت ره وب از کارآموزان قدیمی ما هستند و بسیاری از دانش آموزان و کارآموزان ره وب نیز به طور شخصی یا در شرکت های دیگر، به صورت حرفه ای و بسیار موفق مشغول به فعالیت هستند.