طراحی سیستم های مالی و فاکتور

متخصصان برنامه نویسی شرکت ره وب در راستای سازماندهی و ساده سازی کار با سیستم های مالی برای فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای و حتی مغازه های کوچک، اقدام به طراحی و ارائه یک نرم افزار مالی کاربردی و با کیفیت کرده اند.

این نرم افزار دارای سیستمی است که برای یکپارچه سازی حساب ها و فاکتور های مالی شعبات مختلف فروشگاهی کاربرد دارد. به نحوی که بصورت آنلاین و در لحظه میزان فروش تمام شعبه ها برای مدیر قابل رویت و پیگیری باشد.

از دیگر مزیت های این سیستم مالی و فاکتور قابلیت دسته بندی برحسب زمان (روزانه، هفتگی، ماهیانه، سالانه) و گزارش میزان فروش روی نمودار می باشد که نظارت و مدیریت فروش را برای مدیران بسیار آسان می کند. همچنین امکان بررسی میزان فروش هر شعبه در هر زمان را نشان می دهد و موجب آگاهی مدیر از فعالیت و کارکرد همه شعبات در زمان های مختلف میشود.

همچنین این سیستم بر اساس مدل کارکرد فروشگاه فاکتور اختصاصی ارائه می دهد و شما میتوانید بر حسب کار خودتان فاکتور مورد نظرتان را انتخاب و دریافت کنید.

یکی از مهمترین مزایای این سیستم سطوح دسترسی متفاوت برای فروشندگان و پیگیری میزان فروش هر فروشنده برحسب کد یا نام آنها می باشد. که ازین طریق شما دیدی درست و بی واسطه به تک تک فروشندگان خود خواهید داشت.

در این سیستم میتوانید در خرید اول اطلاعات مشتریان را ، یک بار برای همیشه وارد سیستم کنید و از آن پس همه ی اطلاعات هر مشتری را به صورت سازماندهی شده در هر زمانی در دسترس داشته باشید.

مزیت دیگر سیستم مالی و فاکتوردهی داشتن کد پیگیری برای هر خریدار و مشتری و عضویت در سامانه باشگاه مشتریان می باشد که موجب تشویق مشتریان برای خرید بیشتر و دوباره از شما میشود.