طراحی فروشگاه آنلاین

یکی از پرطرفدارترین کسب و کارهای قرن حاضر راه اندازی فروشگاه های اینترنتی و آنلاین می باشد. طراحی سایت و اپلیکیشنی که بتواند یک فروشگاه اینترنتی موفق را پشتیبانی کند، کاری تخصصی و مهم است. شرکت طراحی سایت ره وب با بهره گرفتن از تیم حرفه ای خود در زمینه طراحی فروشگاه آنلاین، تجربه های موفقی داشته است.

بعضی از مشتریان ره وب، دیجی کالا، بامیلو و زنبیل را به عنوان سایت های مورد پسند خود معرفی میکنند و به دنبال داشتن فروشگاهی با این سبک و سیاق ها هستند. ایجاد چنین کسب و کاری نیازمند داشتن سایتی پرقدرت است که علاوه بر داشتن طرح و سبکی زیبا و جذاب باید دارای زیرساخت های قوی و حرفه ای نیز باشد. یکی از افتخارات طراحی سایت ره وب این است که با دانش و تجربه کافی این مهم را به انجام رسانده و سایت ها و استارتاپ های حرفه ای و موفقی چون فروشگاه اینترنتی تراست ، نگاره ، اطلس ، علی ویترین و ... را طراحی کرده است.

همانطور که میدانید یک فروشگاه اینترنتی دارای سیستم های متعددی می باشد که سامانه های انبارداری، پست و تحویلداری، ثبت سفارش، فاکتور و فروش، حسابداری و ... از آن جمله هستند. همچنین داشتن یک درگاه پرداخت اینترنتی از دیگر موارد لازم است که با آن می توانید مشتریانتان را به بانک وصل کنید.

ما برای آگاهی شما قسمت های مختلف مورد نیاز، برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای را بخش بندی کرده و با تعرفه قیمت هر بخش در اختیارتان قرار داده ایم. ره وب نیازهای یک فروشگاه آنلاین خوب را شناخته و در این راه شما را راهنمایی و پشتیبانی می کند. چند نمونه از طراحی فروشگاه اینترنتی را می توانید در نمونه کارهای ره وب ببینید.