بازاریابی شبکه ای اطلس

مشاهده سایت بازاریابی شبکه ای اطلس

شرکت ره وب با دو سال سابقه در طراحی نرم افزار بازاریابی شبکه ای ، با تجربه بالا حاضر به ارائه مشاوره در راه اندازی سایت های بازاریابی شبکه ای می باشد

این تجربه آسان به دست نیامد، چرا که بازاریابی شبکه ای برخلاف سایت های فروشگاهی یک روال مشخص نداشت و کاملا اختصاصی با توجه به نیاز هر شرکت طراحی و پیاده سازی میشد.

از طرف دیگر به دلیل تراکنش بالای این صنعت حسابداری بازاریابی شبکه ای یکی از پایه های مهم به شمار می آمد. چرا که هم باید حسابداری تامین کننده را در بر می گرفت و هم حسابداری پورسانت های واریز شده و میزان بدهکاری بستانکاری بازاریاب ها.

در این امر مهم پیاده سازی و طراحی پلن بازاریابی شبکه ای بسیار برای شرکت ها مهم و ضروی بود چرا که طراح باید قبل از ارائه پلن به صنعت می بایست میزان سود و ضرر پلن درآمدزایی را شناسایی می کرد تا معکوس نداشته باشد.

لذا نرم افزار محاسبه پورسانت بازاریابی شبکه ای از کلیدی ترین قسمت های طراحی این گونه سایت ها بود.

سایت بازاریابی شبکه ای اطلس یک استارتاپ حرفه ای است که توسط تیم متخصص ره وب طراحی و ساخته شده است. این سایت یک فروشگاه آنلاین با روش بازاریابی شبکه ای است.

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای جانسو از دیگر کارها در این حوزه بوده است. سیستم انبارداری شرکت جانسو به قدری قدرتمند بود که تمامی شرکت های بازاریابی در تماس با ره وب درخواست طراحی سیستم انبارداری مشابه جانسو را خواستار بودند.

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای هزاره سوم از دیگر کارهای ره وب در این حوزه بوده است.

تیم متخصص ما قادر به پیاده سازی ، طراحی برای تعداد کاربر بالا حتی بیشتر از بازاریابی بیز و بازاریابی بادران است.

تحلیل و طراحی پلن بازاریابی شبکه ای نیز به صورت جداگانه طراحی می شود و دراین حوزه نیز شرکت ره وب می تواند به شما در مورد سودآور بودن و نبودن پلن با اثبات و تحلیل ، مشورت دهد.