طراحی سیستم های انبارداری و تحویلداری

برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی علاوه بر داشتن ویترین و ظاهری جذاب و مناسب، باید به فکر ساختن زیرساخت هایی با بهره وری بالا باشید. اکثر افراد برداشت اشتباهی از فروشگاههای اینترنتی دارند و فقط داشتن یک سایت و یک درگاه پرداخت را به عنوان بخش اصلی این فروشگاه می بینند. در حالی که شاید فروش آنلاین یک محصول کار مورد نظر و هدف فروشگاه باشد ولی مهمترین کارهای یک فروشگاه استاندارد در پشت صحنه قبل و بعد از خرید کالا توسط کاربر سایت، انجام می گیرد.

یکی از مهمترین قسمت ها در این سامانه، سیستم های انبارداری و تحویلداری می باشد. در این سیستم ها بسیاری از اطلاعات مورد نیاز شما به صورت آنلاین و حساب شده در اختیارتان قرار می گیرند. موجودی تمام محصولات روی سایت، موجودی رزرو، موجودی انبار و تامین محصول های به اتمام رسیده، گزارش محصولات و بررسی قیمت نهایی محصول، زمان دریافت کالا، دریافت وجه در محل، اتصال به سامانه پست جهت ارسال کالا، کالاهای مرجوعی، رسید تحویل کالا و درجریان قرارگرفتن خریدار از تمام مراحل ارسالی کالا از بخش های اصلی این قسمت می باشند.

شرکت طراحی سایت ره وب برای سازماندهی امور فروشگاه های آنلاین و ایجاد فروشگاه های اینترنتی کارآمد و حرفه ای اقدام به طراحی سیستم های انبارداری و تحویلداری کرده است. این سیستم ها بر روی سایت های طراحی شده توسط ره وب مانند سایت علی ویترین ،تراست و ... به کار رفته و آزمون خود را پس داده اند و خوشبختانه مشتریان ما همچنان راضی و موفق بوده اند.